Menu

Między książkami

Próba samodyscypliny, spisywania refleksji na temat przeczytanych książek. Próba rozruszania własnego, nieco zardzewiałego pióra i rozleniwionego umysłu.

Powolutki powrót

urshana

Nie planowałam tak długiej przerwy. Niestety, przeprowadzka i remont dają nam w kość. Tak, nadal jest to czas teraźniejszy, jeszcze niestety jesteśmy w malinach. Mieszkamy już od kilku tygodni na nowym mieszkaniu, ale nadal wszędzie piętrzą się kartony, unosi się pył z ciągle przycinanych elementów wyposażenia mieszkania,  na przykład drzwi, których jeszcze nie mamy powstawianych i tak dalej i tym podobnie. Mam internet, ale nieumyte okna, straszące nierozpakowane torby i tego typu okoliczności przyrody powodują, że jakoś nie mogę się zabrać za powrót do pisania o książkach.

Brakuje mi jednak zastanowienia się po skończonej lekturze, podzielenia się wrażeniami, nawet jeśli grono czytelników skromniutkie, a teraz zapewne jeszcze skromniejsze. A mam się czym dzielić, bo czytałam w tym roku, zgodnie z małą noworoczną obietnicą, że będę starannie dobierać pozycje, kilka dzieł rewelacyjnych, może nawet wybitnych. Więc postaram się jednak kopnąć w cztery litery i o tych świetnych książkach napisać, choć kilka słów. Na początek będzie o ostatniej pozycji przeczytanej w ubiegłym roku. W następnym wpisie zapraszam w podróż na Kołymę wraz z Jackiem Hugo-Baderem.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • Gość: [karo] *.static.ip.netia.com.pl

    Zapraszam Cię do grupy na FB, dla blogerek i blogerów, zajmujących się literaturą (pisaniem autorskich opowiadań lub recenzowaniem książek).
    Grupa to: Literatura i twórczość własna - katalog blogów /stron / profili www.facebook.com/groups/1412781802322760/?fref=ts
    Jeśli zdecydujesz się dołączyć weź od razu udział w wydarzeniu z przypiętej wiadomości.
    Pozdrawiam Karina

© Między książkami
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci